Baner przedstawiający szczęśliwe dziecko pomazane farbami

Rodzice i dzieci

Katarzyna Rostecka

trenerka rozwoju osobistego, specjalistka ds psychosomatyki

Jestem specjalistką ds. psychosomatyki, trenerką rozwoju osobistego w metodzie Komunikacji opartej na Empatii,  instruktorką Hatha jogi i refleksolożką. Ukończyłam studia wyższe na kierunku psychosomatyka i somatopsychologia na Uniwersytecie SWPS. Obecnie jestem w  trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

W mojej pracy wykorzystuję ruch i oddech jako narzędzia służące integrowaniu ciała i psychiki. Pracuję według autorskiej metody, opierając się przede wszystkim na technikach jogi, ćwiczeniach oddechowych i relaksacyjnych, medytacji, wizualizacji, automasażu i pracy z ruchem intuicyjnym. Prowadząc indywidualne spotkania korzystam także m.in z metod Bioenergetyki, TRE, Kinezjologii, Focusingu oraz Mindfulness.

W moim życiu stawiam na ruch dla przyjemności, na pełny uwalniający oddech i odczuwanie lekkości. Doświadczyłam tego, że uwalnianie napięć z ciała prowadzi do lepszego, pełniejszego życia, a także do poprawy zdrowia. Jestem zwolenniczką małych kroków dopasowanych do Twoich potrzeb,  słuchania ciała i nie przekraczania jego granic.

W Pracowni prowadzę psychosomatyczne konsultacje indywidualne oraz warsztaty antystresowe.

Pracuję z osobami, które :

  •       odczuwają przewlekłe stany napięcia w ciele lub stany dysocjacyjne
  •       doświadczają wewnętrznych konfliktów i niepokoju
  •       doświadczyły traumy
  •       cierpią na zaburzenia psychosomatyczne, zmagają się z  brakiem energii i odporności, przewlekłym bólem, nadciśnieniem, szumami usznymi

·        odczuwają dolegliwości układu ruchu (bóle, wady postawy, stany po urazach).